Vabrik II foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vabrik II foorum

Samad teemad mis www.vabrik.com mängu foorumis, aga siin saab palju rohkem välja õelda mis ametlikus foorumis!
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kuningriigi ressursid

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeEsm Veeb 11, 2008 6:26 pm

Rolling Eyes Ostan vabriku raha või punktide eest kuningriigi ressursse. What a Face
Tagasi üles Go down
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Postituste arv : 49
Join date : 10/02/2008
Age : 32

Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeEsm Veeb 11, 2008 9:58 pm

Palun täpsusta rohkem Smile
Tagasi üles Go down
https://vabrik-com.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeEsm Veeb 11, 2008 10:49 pm

Muidu 2miljardi või siis 30 punkti eest tahaks 2000 igat ressurssi, võib ka TINGIDA
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeTeis Veeb 12, 2008 2:06 am

Ma saan juba kula eest juba nii palju maa varasid 5 kulda annan ja saan 500 maavara juba ja suhe suureneb.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeTeis Veeb 12, 2008 8:51 am

no mina tahangi maavarasid, mis sinu jutu järgi hakkab väärtust kaotama
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeTeis Veeb 12, 2008 11:27 am

10 punkti võrdub 10 krooni selle eest saab kuningriikis ainud 1000 puidu või kivi või rauda
Ainuld ühte saad .Mide kolme korraga. 8)
5 kula eest saab 500 maavara
5kulda on nagu 5 krooni ja vabrikus paned ka kroone sinna alla ,et punkte saada.
Või ostad kalli raha eest mis ei näida kuningriikis mingid rolli .Kas saa saad 1 krooni eest 100.000.000 miljonid ikka saad saad ainuld nii palju maavarasid ,kui palju see üks kroon väärd on.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeTeis Veeb 12, 2008 6:22 pm

ok, pakun siis 300 maavara(igat 100) eest 6 vabriku punkti
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeKolm Veeb 13, 2008 12:50 am

Mmm selega võib juba täitsa rahule jääda.Mmm paneb juba mõtlema
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeKolm Veeb 13, 2008 2:53 am

äkki soovib keegi(näiteks sina spyro)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeKolm Veeb 13, 2008 12:50 pm

Mmm nuh ma siin uurisin ja üritasin selgeks saada ja täbseld teada saada ,et palju see sa ühe punkti eest maavaarasid soovisid .Kindlasti said paljud tarkemaks ja selkemaks seda.
Mina küll sain.
Tagasi üles Go down
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Postituste arv : 49
Join date : 10/02/2008
Age : 32

Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeNelj Veeb 14, 2008 5:06 pm

Hmmm mul on ka muidu veidi kaupa, et kui keegi tahab müün neid Vabriku punktides(Maa varad leppime kokku)
Tagasi üles Go down
https://vabrik-com.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeNelj Veeb 14, 2008 7:05 pm

et kas sa müüd nüüd neid kuningriigi ressursse,
siis ma vahetaks
Tagasi üles Go down
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Postituste arv : 49
Join date : 10/02/2008
Age : 32

Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeNelj Veeb 14, 2008 7:28 pm

AS TOTAALNE TOOTMINE kirjutas:
et kas sa müüd nüüd neid kuningriigi ressursse,
siis ma vahetaks
Et ma annan sulle maa varasi ja sa annad mulle vabrikus punkte?
Tagasi üles Go down
https://vabrik-com.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeReede Veeb 15, 2008 2:46 pm

minu poolest sobib, aga palju sa annaksid 50 punni eest
Tagasi üles Go down
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Postituste arv : 49
Join date : 10/02/2008
Age : 32

Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeReede Veeb 15, 2008 2:53 pm

AS TOTAALNE TOOTMINE kirjutas:
minu poolest sobib, aga palju sa annaksid 50 punni eest
Mul nii palju maa varasi ka pole Very Happy
Tagasi üles Go down
https://vabrik-com.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeReede Veeb 15, 2008 11:16 pm

palju sul siis pakkuda oleks, ma ütlen palju ma punne vastu pakun
Tagasi üles Go down
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Postituste arv : 49
Join date : 10/02/2008
Age : 32

Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeLaup Veeb 16, 2008 2:00 pm

AS TOTAALNE TOOTMINE kirjutas:
palju sul siis pakkuda oleks, ma ütlen palju ma punne vastu pakun
Ma vaatan, aga pole kindel, et ültsegi müün Laughing
Tagasi üles Go down
https://vabrik-com.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeLaup Veeb 16, 2008 3:16 pm

...
Tagasi üles Go down
ns d(°_°)b
Moderaator
Moderaator
ns d(°_°)b


Postituste arv : 69
Join date : 27/08/2008
Age : 29
Asukoht : linnutee galaktika

Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitimeReede Aug 29, 2008 3:07 pm

hää meelega müüks 5 miljardi eest 45k igat resu (mitte kulda!!!!!) höää pakkumine juuuuu
Tagasi üles Go down
http://www.vabrik.com
Sponsored content





Kuningriigi ressursid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuningriigi ressursid   Kuningriigi ressursid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuningriigi ressursid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Vabrik II foorum :: Vaba teema-
Hüppa: